קודן של כספת תת רצפתית

מהי כספת רצפה / כספת תת רצפתית?

בעולם של היום, אבטחת חפצי ערך הפכה להיות היבט חשוב ובלתי נפרד מהחיים. כאשר חפצי הערך מאוחסנים בצורה מיטבית בתוך הבית, בעלי הבית זוכים למידה גבוהה של שקט נפשי. זו הסיבה שכספות מסורתיות הפכו לדבר שבשגרה. אולם מי שמחפש שכבה נוספת של אבטחה ודיסקרטיות, כדאי שיכיר את הפתרון הנקרא כספת רצפה.

מהי כספת תת רצפתית?

ממש כפי שניתן להבין משמה כספת תת רצפתית מותקנת בתוך הרצפה, ועל כן מציעה רמה נוספת של דיסקרטיות ואבטחה. כדי להתקין את הכספת יש להחליט על המקום המתאים בבית, ואז ליצור נגרעת בתוך הרצפה אליה תוכנס תיבת הכספת. כמובן שהדבר דורש לקיחת מידות מדויקות ורמה גבוהה של מקצועיות. כאשר מסיימים לחפור את הנגרעת, ומבצעים את כל החיזוקים הנדרשים מבחינה מבנית, מורידים את הכספת לתוך החלל ומעגנים אותה במקומה, מה שהופך אותה לכמעט בלתי נראית בתום התהליך. את הכספת מכסים באמצעות שטיח או חומר ריצוף כמו פרקט, והתוצאה הסופית היא שהכספת מתמזגת בצורה חלקה עם הסביבה ומספקת רמת אבטחה גבוהה ביותר עבור החפצים יקרי הערך שלכם.

האתגרים והשיקולים שיש לקחת בחשבון

הרעיון של כספת תת רצפתית נשמע מאוד מושך ואטרקטיבי, אולם במציאות, מדובר בתהליך מעט מאתגר. בין האתגרים העיקריים שתידרשו להתמודד עמם:

  • המון עבודה – חפירת הבור והטמעת הכספת, כל אלו ועוד דורשים עבודה פיזית, כל שכן חפירה ויצירת בור ברצפה. לא כולם מעוניינים בהתעסקות הזאת.
  • מומחיות מקצועית – מכיוון שיש לחפור בור ברצפה נדרשת מומחיות מקצועית בעת ההתקנה. שיתוף פעולה עם איש מקצוע יבטיח שהתהליך יתנהל על הצד הטוב ביותר.
  • עלות – בהתחשב בזמן והיקף העבודה, החומרים והעובדה שיש צורך בהתקנה מקצועית, העלות הכללית יכולה להיות משמעותית.
  • התקנה קבועה – לאחר ההתקנה, הכספת מקובעת למקומה, כאשר העברתה ממקום למקום זו אינה משימה קלה. לכן יש לקחת בחשבון שהמיקום יהיה קבוע.
  • חור ברצפה – כדאי לציין גם את המובן מאליו. לא לכולם מתאים לקדוח חורים ברצפת הבית, מכל הסיבות הברורות.

מה היתרונות של כספות רצפה?

למרות האתגרים האפשריים, התקנת כספת רצפה זו החלטה משתלמת אם אתם מעוניינים בדיסקרטיות וביטחון מרביים. הנפח של כספת תת רצפתית נמצא בתוך הרצפה והיא מיושרת עם "קו האפס". באופן זה, היא אינה תופסת מקום בבית, תוך שמציעה הגנה מעולה מפני גניבה, שכן קשה לאתר אותה או לגשת אליה ללא ידע מוקדם שהיא שם.

היא אידיאלית לחללים קטנים יותר, מכיוון שלא תוספת מקום בביתכם ואם תבחרו בדגם עמיד בפני אש ומים, תזכו לשכבת הגנה נוספת. עם זאת, חשוב לציין שלא לכולם יש את היכולת להתקין כספת תת רצפתית, למעשה, 95% מהאנשים לא יעשו זאת, בשל כאב הראש הכרוך. זו הסיבה, שבבריקסטון מעניקים לכם את האפשרות לקבל את כל ההגנה שאתם צריכים לחפצי הערך שלכם, ללא הצורך בחפירות מיותרות ברצפת הבית או העסק, עם פתרונות אחסון מאובטחים במתחם כספות פרטי

למה לבחור בחברת בריקסטון לאחסון חפצי ערך?

אם אתם מעוניינים בהגנה אופטימלית לחפצי הערך שלכם, אינכם צריכים לבצע שינוי מבני של הרצפה או עבודות חפירה מורכבות. במקום להתמודד עם המאמץ והמורכבות של חפירת בור להתקנת כספת רצפה, מתחם כספות מציע פתרון נוח ופשוט יותר המותאם אישית לצרכים הספציפיים שלכם. 

מתחם הכספות הפרטי מאובטח סביב השעון על ידי מאבטחים וכל אמצעי האבטחה המתקדמים ביותר שישנם. בנוסף, יש בו מבחר רחב של כספות בדגמים וגדלים שונים, בהתאמה לצרכי האחסון שלכם. כך תוכלו להגן על חפציכם היקרים שלכם, ללא כאבי הראש הכרוכים בהתקנה מסובכת ומורכבת של כספת תת רצפתית.

בחרו את פתרון האחסון המיטבי לצרכים שלכם

התקנת כספת תת רצפתית עשויה להיראות כ"כאב ראש" בשל המאמץ והעלות הכרוכים בכך. היא אומנם מציעה אקסטרה אבטחה ודיסקרטיות, ומשתלבת בצורה חלקה בבית, אך לא לכולם זה מתאים. אם אתם מעוניינים בביטחון מרבי ומידה גבוהה של שקט נפשי, כדאי לשקול לאחסן את חפצי הערך שלכם במתחם כספות פרטי, שמספק לכם מעטפת שלמה של פתרונות אחסון דיסקרטיים ומאובטחים.

שיתוף:
next