אודות בריקסטון – חדרי כספות מאובטחים

חברת בריקסטון הינה רשת מתחמי כספות מאובטחים, המתמחה במתן שירותי אבטחה למוצרים ולמסמכים יקרי ערך. החברה הוקמה בליווי מלא של יועצי בטחון מבריטניה, שלהם ניסיון רב שנים בתחום האבטחה, תפעול והקמת חדרי כספות בארץ ובעולם, ביטוח ומתן שירותים.

דביר אינדיג
דביר אינדיג

מנכ״ל ומייסד בריקסטון

איך זה עובד?

לרשות כל לקוח עומדת תיבת אחסון הנפתחת אך ורק ללקוח, ולו בלבד, ורק לאחר זיהויו הביומטרי באמצעות זיהוי תווי הפנים. פתיחת תיבת האחסון המאובטחת מתבצעת על ידי מפתח הנמצא בידי הלקוח בלבד ובצירוף מפתח נוסף שבידי הקב״ט. כל לקוחותיה של בריקסטון נהנים מדיסקרטיות מוחלטת בנוגע לפעילותם במתחם בריקסטון.

בכפוף לכל דין, בריקסטון לעולם לא תספק מידע על לקוחותיה, פעילותם ו/או תכולת הכספת שברשותם, או על עצם קיומם כלקוחות בריקסטון.

מחירון השכרת כספות
לשמירת נכסיך במתחם כספות מאובטח

הסניפים שלנו

חברת בריקסטון חרטה על דגלה שלושה עקרונות מנחים: אמינות, ביטחון ודיסקרטיות. על בסיס עקרונות אלו החברה הקימה את מתחם הכספות הראשון שלה במרכז תל אביב, בבית רובינשטיין בשנת 2016.
מתחם זה הינו מהמתקדמים בעולם והראשון במרכז תל אביב שכולל מגוון רחב של טכנולוגיות, למתן שירות יוצא דופן לקהל לקוחותיה. על בסיס אותם עקרונות, בשנת 2021 הקימה חברת בריקסטון את מתחם הכספות השני שלה במרכז ירושלים במרכז כלל.
בנוסף, מספקת החברה מגוון שירותי פרימיום ושירותי ביטוח ללקוחותיה, כפי שיפורט בהמשך.

מתחם כספות פרטי הממוקם בתל-אביב מתחם כספות פרטי הממוקם בתל-אביב
סודיות

בכפוף לכל דין, בריקסטון לעולם לא תספק מידע על לקוחותיה, פעילותם ו/או תכולת הכספת שברשותם, או על עצם קיומם כלקוחות בריקסטון.

envelope
whatsapp envelope