השכרת כספות

חברת בריקסטון שומרת ללקוחותיה על חפצי הערך היקרים מכל, ומציעה שירות השכרת כספות שם תוכלו למצוא מגוון רחב של תיבות אחסון מאובטחות להשכרה בגדלים שונים ולתקופות משתנות, לפי בחירת הלקוח.
בניגוד לנהוג בבנקים, בריקסטון אינה מגבילה את לקוחותיה בכמות הביקורים לצורך השימוש בתיבת האחסון המאובטחת.

תקופת השכירות וגודל הכספת ניתנים לבחירה על פי צרכיו של הלקוח, כפי שמפורט בטבלה להלן.

בריקסטון מחירון השכרת כספת

יש לציין כי בריקסטון, להבדיל מאחרים, אינה דורשת מלקוחותיה כל התחייבות לתקופת זמן מינימלית. לקוח יכול להחזיר ולהזדכות על תיבת האחסון המאובטחת בכל זמן נתון, ומכל סיבה שהיא.

גם אם לקוח בחר במסלול המשתלם יותר של 3 שנות שכירות, הוא יכול בכל רגע שיבחר להחליט על הפסקת ההתקשרות, כאשר בריקסטון תחשב מחדש את זמן השימוש בפועל לפי המסלול הקצר יותר ותזכה את הלקוח מיידית בהפרש.

דוגמאות:

1. לקוח בחר בתיבת אחסון בגודל A לתקופה של 3 שנים ושילם עבור כך 5,790 ₪. לאחר שנה ושלושה חודשים החליט להזדכות על תיבת האחסון. בריקסטון תחשב מחדש עבור הלקוח תקופת שימוש של שנה (2,290 ש"ח) בצירוף של 3 חודשי שכירות שנתית (890 ש"ח), ותחזיר ללקוח את ההפרש באופן מיידי.

2. לקוח בחר בתיבת אחסון בגודל B לפי שכירות תלת חודשית בעלות של 1,790 ש"ח. כעבור 20 ימים החליט, מכל סיבה שהיא, לסיים את ההתקשרות ולהזדכות על תיבת האחסון. בריקסטון תחשב מחדש עבור הלקוח תקופת שימוש של 20 יום לפי 50 ש"ח ליום, שהם 780 ₪, ותחזיר ללקוח את ההפרש באופן מיידי.

Safe For Life

  • כספת מסוג לכל החיים  ₪59,990
  • כספת מסוג לכל החיים  119,990 ₪
  • כספת מסוג לכל החיים  239,000 ₪

מחירון לתקופות השכרה לכל החיים

Next generation/ עד 120
השכרת תיבה בגודל A לכל חיי הלקוח, אשר תיפתח אך ורק ליורשיו של הלקוח לאחר פטירתו. התיבה תיפתח פעם אחת בלבד עבור הלקוח, במעמד זה הוא יניח בה את חפצי הערך אשר ברצותו להוריש למי שיבחר. לאחר מכן תיבת האחסון תינעל בחותם שעווה עם חתימתו של הלקוח.
התיבה תיפתח בפעם השנייה אך ורק ליורשיו של הלקוח, כפי שציין בפני חברת בריקסטון, ובהצגת תעודת פטירה. במסלול זה המחיר הינו נמוך משמעותית לעומת שכירות שנתית רגילה ועומד על כ-590 ש"ח לשנה. התשלום יבוצע מראש לכל התקופה, מגילו הנוכחי של הלקוח ועד לגיל 120.​

SECURED OFFICE
לקוח שמעוניין לקיים פגישת עבודה ברמת האבטחה הגבוהה ביותר, יש באפשרותו לשכור חדר ישיבות מאובטח בתוך מתחם הכספות. חדר הישיבות כולל שירותי משרד בסיסיים כאינטרנט, קו טלפון ופקס וכיבוד קל.

עלות השכרת משרד מאובטח לאדם לחצי שעה : 99 ₪,  עד 3 אנשים במשרד.
רישום כפול עולה 590 ש"ח באופן חד פעמי.

השירות המינמאלי הינו ל20 יום.
וכן שעל כל איחור בהסדרת תשלום השכירות ייגבה כפל התשלום היומי הנהוג לפי מחירון החברה המפורסם באתר.

 

השכרת כספות: שירותי פרימיום

SERVICE VIP
ללקוח תחכה חניה מסודרת (שעת חניה כלולה בשרות) בה ימתין לו מאבטח חמוש אשר ילווה את הלקוח מהרכב אל מתחם בריקסטון. לאחר הביקור במתחם, הלקוח ילווה על ידי המאבטח בחזרה אל רכבו.
עלות השירות הינה 170 ₪. ניתן לקבל שירות זה בתיאום טלפוני מקדים של 3 שעות מראש לכל הפחות

LIVE CAM 24/7
לקוח יוכל לבחור תא אשר יצולם מבפנים באופן רציף במשך 24 שעות ביממה. הלקוח יקבל קוד אישי באמצעותו יוכל לצפות בתכולת התא שלו מכל מקום שיבחר בעולם.
עלות השרות הינה 49 ₪ לחודש.

(כל המחירים המצוינים באתר הינם לפני מע"מ)

לייעוץ ומידע נוסף התקשרו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    Call Now Button