תכשיטנים – היכן אתם מאבטחים את חומרי הגלם שלכם?

בתי עסק של תכשיטנים וצורפים הם בין היעדים המועדפים ביותר על פורצים ובניגוד לדעה הרווחת, הכספות המשרדיות והביתיות אינן מהוות אתגר אמיתי לאחרונים, אז כיצד בכל זאת תאבטחו את חומרי הגלם והתכשיטים?

 

תכשיטנים וצורפים: מדוע מסוכן להחזיק בעסק או בבית תכשיטים מוכנים וחומרי גלם?

אם אתם תכשיטנים או צורפים, לא צריך לספר לכם כמה שווים חומרי הגלם והמוצרים שלכם ומדוע בית העסק שלכם הוא יעד לפריצה. מה שכן חשוב לספר, זה שהכספות הקטנות והביתיות לא באמת מספקות לכם הגנה. פורצים רבים כבר יודעים לפתוח את מנגנון הפתיחה, ואלו שלא יודעים או שלא רוצים לבזבז זמן פשוט תולשים את הכספת ומסבים בכך נזק עצום לקירות ולרצפה. אז כיצד תבטחו עצמכם?

להדק את טבעת האבטחה: מתחם פרטי לתאי כספות מאובטחים

הפתרון לבעיה הוא פשוט וזמין. את כל חומרי הגלם והמוצרים ניתן להפקיד במתחם פרטי לתאי כספות מאובטחים. הוא מאובטח 24/7 בכל ימות השנה ע"י מעגל פיזי, אנושי וטכנולוגי ובזכות זיהוי ביומטרי רק אתם תוכלו לגשת לתא שלכם על בסיס יומיומי כמה וכמה פעמים ביום.

לזקק את העסק: מאבטחים את המתכות אצילות וזוכים לשקט נפשי

בשורה התחתונה? נדרש לא מעט אומץ לישון בבית או לשהות בעסק בזמן שיש בו חומרים בשווי של עשרות ומאות אלפי שקלים. אולם כאשר הם מאובטחים ומבוטחים מחוץ לבית או לעסק ע"י חברה חיצונית תוכלו לזכות בלא מעט שקט נפשי ואפילו להרשות לעצכם להחזיק כמות גדולה יותר של חומרי גלם ומוצרים מוכנים בכל רגע נתון.

שיתוף:
envelope
whatsapp envelope