גרים במרכז? יש ברשותכם ציוד יקר או נדיר? ודאי שקלתם לאחסן אותו בכספת. על מנת לסייע לכם להחליט איזו כספת זו תהיה, ואיפה היא תשכון, הכנו לכם מאמר השוואה אשר מציב את פתרון הכספת הביתית אל מול האלטרנטיבות שישנן בחוץ, ובאמצעותו תוכלו לדעת איפה לשים את הרכוש שלכם.

הכספת הביתית אל מול האלטרנטיבות

הכספת הביתית ודאי השרתה לכם לא פעם תחושה של עצמאות, דיסקרטיות ואפילו עוצמה במידה מסוימת, שכן בית עם כספת הוא כביכול בית של עשירים. אבל התחושות הללו הן תחושות דמה. יתרה מכך, כספת אינו תחום שהרגש צריך לעבוד בו, אלא השכל הישר, ורק הוא. אם פרצו לכם לכספת או גנבו אותה זו הרגשה רעה מאד, וכאן המקום לומר את המוטל עלינו כיועצים לענייני כספות: כספת לבית היא כספת המיועדת לפריצה, חד וחלק! השיפוצניק, טכנאי הכבלים או האינבטלטור ביקרו אצלכם? הם יודעים שיש לכם בבית כספת. גם אם הם עצמם אנשים ישרים, די בפליטת פה בודדת למי שלא צריך לשמוע זאת כדי שתתחולל פריצה בביתכם. כספת בבית מסכנת את חייכם, שכן מקרים רבים של פריצת כספות לא היו גניבות אלא מעשי שוד מזוינים.

הכספת בבנק כאלטרנטיבה

השכרת כספות במרכז נעשית לא פעם בבנק מהשיקולים שתיארנו, אבל זהו רק פתרון חלקי. נכון, הכספת בבנק דיסקרטית יותר מאשר בבית. נכון, קשה יותר להכריע אותה מאשר את זו הביתית. אבל ההכרעה עדיין אפשרית ובגדול. הקירות בבנק אינם אטומים כפי שמצופה מהם במאה ה- 21, והדרך לכספת עדיין פשוטה וקלה יחסית. בבנק אתם גם מוגבלים ל- 20 ביקורים בשנה, מה שמקשה עליכם את הגישה לתכולה. שירות השכרת כספות בנקאי הוא בהחלט שירות חלקי בלבד: לא מספיק.

הכספת של החברה הפרטית כאלטרנטיבה חלופית

לא רק שזו אלטרנטיבה חלופית, היא היחידה שתשמור עליכם ועל הרכוש שלכם באופן הרמטי. בחברתנו המתחם מוגן על ידי 6 פאות של קירות ותקרה, אשר נבנו על בסיס חומרים שיובאו מחו"ל. הם בלתי חדירים ומאפשרים הגנה מלאה על המתחם. יש ציוד צילום ובקרה על המתחם. בתחום השכרת כספות תל אביב היא כר פורה ללא מעט חברות, אבל רק אצלנו תוכלו למצוא את מודל 3 טבעות ההגנה המשלב גם הגנה פיזית טובה של הקירות, גם הגנה טכנולוגית על בסיס זיהוי ביומטרי של המבקשים להיכנס, וגם הגנה של כוח אדם חמוש שהתנסה במשימות אבטחה ושירת ביחידות קרביות בצה"ל. שירות השכרת כספות זה מציע תכניות מנויים לטווח ארוך, ומספק לכם פוליסת ביטוח כספות מטעם Lloyds ב- 5,000 דולר ארה"ב.

 

Call Now Button