ברינקס vs בריקסטון

ברינקס VS בריקסטון

במציאות של ימינו בה פרטיות היא מצרך נדיר, שמירה על הרכוש, הממון וחפצי הערך שלנו מקבלת משנה חשיבות ומצריכה פתרונות יצירתיים למקסימום פרטיות. למרבה הצער, מקום מגורנו עלול רק להוות כיעד לפריצות ולגניבות ובעיקר כאשר הוא מצויד בכספות משוכללות.

במרבית המקרים, הפורצים לא יבזבזו את זמנם על פיצוח המנגנון ופשוט יעקרו את הכספת ממקומה כדי להתפנות אל המלאכה לאחר מכן. לכן, כיום הפתרון האידיאלי עבור לקוחות פרטיים ועסקיים הוא חדר כספות הכולל שמירה אנושית, מבנה ממוגן ושלל פתרונות טכנולוגיים המאפשרים גישה למורשים בלבד.

החלטתם שחדר כספות הוא הפתרון האידיאלי עבורכם? ייתכן מאוד שעתה אתם מתלבטים באשר לחברה המובילה שתעניק לכם את השירות המקצועי הנכון ביותר עבורכם.

 

מי הן החברות הקיימות בשוק?

עיקר ההתלבטות טמונה בין שתי חברות: בריקסטון אליה הגעתם כאן באתרנו הרשמי וברינקס.

חברתנו הינה נציגתה הרשמית של בריקסטון מבריטניה, חברה בעלת שם עולמי במתן שירותים בתחום האבטחה, תפעול והקמת חדרי כספות ברמת בטיחות גבוהה.

בריקסטון ישראל קיימת משנת 2015, ומעניקה את שירותיה ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים מקשת רחבה של תחומים. בהתבסס על עקרונות של דיסקרטיות, אמינות וביטחון, חברתנו מציעה מתחם כספות משוכלל ומתקדם במגדל רובינשטיין תל-אביב.

לקוחותינו נהנים מסודיות מוחלטת וגישה בלעדית אל הכספת המותאמת בדיוק לצורכיהם. בנוסף לכך, עם מאות לקוחות מרוצים, בריקסטון מציעה תודעת שירות גבוהה המבוססת על וותק ארוך שנים והיכרות מעמיקה עם תחום חדרי הכספות.

ברינקס נכנסה אל שוק הכספות

חברה נוספת ומוכרת שנכנסה בשנת 2018 אל שוק חדרי הכספות היא ברינקס, חברה בינלאומית העוסקת בשירותי אבטחה.

חדר הכספות של ברינקס ממוקם במתחם בורסת היהלומים שברמת גן ומספק אף הוא שירותים לכל המעוניין באחסון ושמירת חפצים ורכוש החל מלקוחות פרטיים ועד לעסקים וחברות.

 

פועלים למענכם

מתלבטים בבחירה בין בריקסטון לברינקס? בבריקסטון אנו מציעים את האמצעי החסכוני והבטוח ביותר לשמירה על רכוש יקר ערך. חברתנו מציעה פתרונות למגוון צרכים המשתנים בין הלקוחות וזאת בהסתמך על ניסיון ארוך שנים והיכרות מעמיקה עם הצרכן הישראלי.

באפשרותכם לקבוע את מידות הכספת וליהנות מטווח תאריכים גמיש להשכרתה.

כל לקוח ולקוחה המשתמשים בשירות חברתנו, מקבלים גישה בלעדית אל הכספת, תוך מידור כל אדם זר ושמירה 24 שעות ביממה.

שיתוף:
envelope
whatsapp envelope