כספות ואבטחה

מי זו חברת בריקסטון?
חברת בריקסטון הינה חברה אשר הוקמה על ידי צמד עורכי דין, דביר אינדיג ואיתי גזית (סא"ל במילואים) , ובליווי מלא של חברת "Balthorne" מבריטניה, אשר פועלת שנים רבות בתחום אבטחת חפצי הערך וחדרי כספות בבריטניה ובמדינות נוספות בעולם.
האם פעילותה של בריקסטון חשופה לציבור?
בהיותה חברה פרטית, בריקסטון איננה חייבת בדיווח מיוחד לציבור והיא עומדת בכל הדרישות הרגולטוריות המתחייבות מכל חברה פרטית במדינת ישראל.
מהי התנהלות החברה למול רשויות המס?
כפי שצוין בשאלה הקודמת, כחברה פרטית בריקסטון איננה חייבת בכל דיווח מיוחד לרשויות המס אלא על כלל הכנסותיה, ככל חברה חוקית רגילה.
האם פרטיי יועברו לגורמים כלשהם לאחר שכירת הכספת?
חד-משמעית לא. בריקסטון חרתה על דגלה את המחויבות לדיסקרטיות מלאה ומוחלטת ללקוחותיה. כל פרטיו של לקוח, או אפילו עצם קיומו של לקוח בבריקסטון, יישמרו בסודיות מלאה בתוך המתחם המאובטח בלבד. ככל גוף שומר חוק במדינה, בריקסטון לא תמסור מידע על לקוח אלא עם מתן צו שיפוטי ספציפי לגבי אותו הלקוח.
כיצד תוודאו כי עובדים מבפנים לא יפרצו לתיבות הכספת?
כל עובדי בריקסטון ללא יוצא מהכלל עוברים סינון ובדיקה מחמירים ביותר, ובין היתר בדיקות פוליגרף תקופתיות וקבועות על מנת לאתר ולו ספק קל של בעיית נאמנות.
האם לא ישדדו אותי לכשאצא מהכספת?
מתחם ברקיסטון נמצא בקומת הלובי של מגדל רובינשטיין, מתחם מאובטח בעצמו במרכז העיר תל אביב, כך שאף אחד לא אמור לדעת שאתה הולך במיוחד להפקיד חפצי ערך במתחם. יתרה מזאת ניתן לבקש מברקיסטון בתשלום נוסף ליווי מאובטח מהחניית הרכב השמורה ללקוחות ברקיסטון או מכניסת הולכי הרגל ליווי מאובטח אל תוך המתחם המאובטח וחזרה.
האם אני יכול/ה להפסיק את ההסכם ומהם התנאים אם אבחר בכך?

בריקסטון מאפשרת ללקוחותיה לסיים את ההתקשרות ולפנות את התא האישי בכל עת, ללא התרעה מוקדמת וללא קנסות כלל.
התשלום יחושב מחדש עבור הזמן שבו השתמש הלקוח בשירותי בריקסטון בפועל, ויתרת התשלום תוחזר מיידית ללקוח.

מה הדין באיחור בתשלומים?
כל לקוח מתחייב לשאת בתשלומים עבור התקופה שבה היה מנוי על שירותי בריקסטון. כמו כן, על כל לקוח להשאיר פרטים של שני אמצעי התקשרות לפחות, על מנת להתריע בפניו אם לא יבוצע תשלום כנדרש. אי חידוש אמצעי התשלום יגרור חיוב לפי כפל התעריף היומי הגבוה באופן מיידי.

שירותים נלווים

מהם השירותים הנלווים אותם מציעה החברה?
חברת בריקטסון שומרת ללקוחותיה על חפצי הערך היקרים לך מכל, ומאפשרת ללקוחותיה מגוון רחב של אפשרויות של שכירת תיבת אחסון מאובטחת בגדלים משתנים ולתקופות משתנות לפי בחירת הלקוח. בריקסטון, להבדיל מאחרים, אינה מגבילה את לקחותיה לכמות הביקורים לצורך השימוש בתיבת האחסון המאובטחת.
מה כלול בשירות הפרימיום אותו אתם מציעים?

ב. שירותי משרד מאובטח
לקוח שמעוניין להציג או למכור את תכולת הכספת שלו ללקוח אחר או מבקש לקיים פגישת עבודה בפרטיות וברמת האבטחה הגבוהה ביותר, יש באפשרותו לשכור חדר ישיבות מאובטח ומצולם (על פי דרישה בלבד) בתוך מתחם הכספות. חדר הישיבות כולל שירותי משרד בסיסיים כאינטרנט, קו טלפון ופקס וכיבוד קל.
עלות השירות 199 ש"ח לשעה. (החיוב יבוצע על פי פרקי זמן של חצי שעה).

ג. כספת מצולמת 24/7
לקוח יוכל לבחור תא אשר יצולם מבפנים באופן רציף במשך 24 שעות ביממה. הלקוח יקבל קוד אישי באמצעותו יוכל לצפות בתכולת התא שלו מכל מקום שיבחר בעולם.
עלות השרות 49 ש"ח לחודש.

ד. Next generation / עד 120
השכרת תיבה בגודל A לכל חיי הלקוח, אשר תיפתח אך ורק ליורשיו של הלקוח לאחר פטירתו. התיבה תיפתח פעם אחת בלבד עבור הלקוח, במעמד זה הוא יניח בה את חפצי הערך אשר ברצותו להוריש למי שיבחר. לאחר מכן תיבת האחסון תינעל בחותם שעווה עם חתימתו של הלקוח.

התיבה תיפתח בפעם השנייה אך ורק ליורשיו של הלקוח, כפי שציין בפני חברת בריקסטון, ובהצגת תעודת פטירה. במסלול זה המחיר הינו נמוך משמעותית לעומת שכירות שנתית רגילה ועומד על כ-500 ש"ח לשנה. התשלום יבוצע מראש לכל התקופה, מגילו הנוכחי של הלקוח ועד לגיל 120.

ה. Safe For Life
השכרת תיבה מאובטחת לכל חייו של הלקוח במחיר פיקס של 49,000 ש"ח.

ו. שירות מדלת לדלת
בקרוב! שירותי בלדרות מאובטחת ממתחם בריקסטון אל בית הלקוח וחזרה למתחם בריקסטון בקופסה מאובטחת וחתומה (המגירה שבתוך תיבת האחסון המאובטחת). התשלום יחושב על פי מרחק בית הלקוח ממתחם בריקסטון (מגדל רובינשטיין).

כל המחירים המצוינים באתר הינם לפני מע"מ.

זהות החברה

עם אלו חברות בריקסטון עובדת?
בריקסטון עובדת בליווי מלא של חברת "Balthorne" הבריטית, עם חברת הביטוח העולמית "Lloyds", ומשרד עורכי הדין "הרצוג, פוקס, נאמן" וכן עם חברות האבטחה המובילות בארץ כ"צוות 3" ו-"G4S".
מה ההבדל ביניכם לבין בנק?
ההבדל הוא גדול ומהותי, ונוגע כמעט בכל פרמטר שהוא: שעות הפתיחה המורחבות, אי ההגבלה במספר הביקורים, רמת המיגון של הכספת ומכלולי השמירה השונים של כלל המתחם המאובטח. בנוסף, בריקסטון מציעה שירותי פרימיום נוספים דוגמת ליווי מאובטח של הלקוח וקיום פגישות עסקיות במתחם המאובטח, כל אלו ברמת שירות ודיסקרטיות אשר עד עתה היו קיימות בבריטניה בלבד.
5 סיבות למה לבחור בבריקסטון

מזון מאחסנים במקרר, את הבגדים מניחים בארון. היכן תשמרו כסף מזומן, תכשיטים, שעונים, בולים נדירים או מסמכים חשובים?
הפריטים האלו שייכים לתא אישי במתחם כספות מאובטח.
בבריקסטון לכל לקוח תא אישי מאובטח, אשר הוא ורק הוא, מחזיק את המפתח אליו, ורק באמצעות טביעת האצבע והפנים שלו יוכל לגשת אל התא.
להלן חמישה יתרונות לאחסון חפצי ערך בבריקסטון:

#1 הפריטים שלך מוגנים מפני שריפה, שיטפון או אסונות טבע אחרים בבית.
אסונות טבע יכולים להרוס הרבה יותר מאשר את הבית עצמו. הם הורסים זיכרונות כמו תמונות, תכשיטים, תעודות לידה ורשומות חשובות אחרות. כעת תוכל לשמור על רכושך היקר ביותר, עותקים של המסמכים החשובים לך ואפילו תמונות בפורמט דיגיטלי.

#2 דרך חסכונית ובטוחה לשמור על חפצי ערך פרטיים
רק אתה יודע מה יש בתא האישי שלך, בעלות שנקבעת על פי גודל הכספת ותקופת ההשכרה. מחיר מועט בשביל השקט הנפשי שלך.

#3 מניעת פריצות לבית
חפצי הערך שלך לא יכולים להיגנב מביתך אם הם לא שם. מלבד העובדה שרוב הכספות הביתיות אינן מהוות אתגר לפורץ הממוצע, גם אם השקעת בכספת בעלות של עשרות אלפי דולרים, שלכאורה מוגנת יותר מהכספות הפשוטות, כיום השיטה של רוב הפורצים היא פשוט לעקור את הכספת ממקומה ולהמשיך את הפריצה בנחת ממקום מסתור.
יתרה מכך, עצם הימצאות הכספת בבית, מאותתת על כך שהבית שלכם שווה פריצה. מספיק שנותן שירותים כלשהו או אפילו העוזרת בבית, יעבירו את המידע על נוכחותה של הכספת לגורמים שלישיים, אשר יבינו כי הבית שלכם הינו מטרה ששווה להם לבקר בה.

#4 הפריטים שלך מוגנים מפני אובדן או שכחה
כל חפצי הערך שלך מוגנים ומסודרים בתוך תיבה אישית ומסודרת. פתרון נוח וקל לאנשים שמתקשים לשמור על הסדר בביתם.

#5 בני המשפחה שלך יידעו היכן למצוא המסמכים החשובים להם
אם שמרת עותק של מסמך חשוב (כמו צוואה או מסמכי ביטוח) בתא האישי שלך בבריקסטון, בני משפחתך יוכלו לאחזר אותם בקלות, ממקום אחד שמור ובטוח.

מכל האמור לעיל מתבקשת מסקנה אחת: בריקסטון הוא המקום הבטוח לחפצי הערך שלך.

Call Now Button